Jindřich Hrdý

  • Smluvní partner společnosti Chytrý Honza a.s./ Bonnet.cz
  • +420 774 835 456
  • jhrdy@bonnet.cz
Proč právě mě máte kontaktovat? V čem jsem jedinečný?
Klienti mě nejčastěji kontaktují za účelem porovnání či sjednání pojištění vozidel, úrazového/životního pojištění a v neposlední řadě je zájímá, jak vhodně uložit své peníze. A to jak jednorázově, tak pravidelně. Nejvíce si u mě cení lidského přístupu. "Konečně někdo, kdo nám vše vysvětlil a rozumíme tomu." Takové věty vždy potěší. Za svou praxi jsem potkal spoustu poradců, kteří ohromují slovy. Za sebe, a beru to vůči mým klientům jako obrovsky závazek, mohu říci, že to co říkám, také dělám. Servis tedy opravdu považuji za nejdůležitější součást vztahu s klientem a produkty, kterým věřím, sám využívám.
Zkušenosti v oboru?
V roce 2008 jsem se začal vzdělávat v jedné stavební spořitelně a přičuchl tak k tomuto oboru. O dva roky později jsem nastoupil do velké společnosti, naučil se spoustu věcí a kariérně jsem postoupil na manažerskou pozici.
Proč spolupracuji právě se společností Bonnet?
Vzhledem k tomu, že jsem se neztotožnil s firemní filozofií, tj. kvantita vítězí nad kvalitou, jsem na přelomu roku 2011/2012 zvolil firmu Bonnet.cz, v té době trpaslík mezi ostatními, zato s vizí. Od té doby je firma každoročně rostoucí ve všech ohledech. Navíc ve spojeni s Chytrým Honzou, internetovým supermarketem finančních produktů, je o práci postaráno díky poptávkam na konkrétní záležitosti ze stran klientů. V tom vidím nejen já, ale celá firma obrovský potenciál.
NAPIŠTE NÁM VAŠE HODNOCENÍ