Alena Nídlová

  • Smluvní partner společnosti Chytrý Honza a.s./ Bonnet.cz
  • +420 776 611 543
  • anidlova@bonnet.cz
Proč právě mě máte kontaktovat? V čem jsem jedinečný?
Moje práce byla, je a vždy bude o lidech, lidském přístupu, vzájemné komunikaci, naslouchání druhého a hledání nejlepšího řešení pro potřeby klienta v oblasti úvěrů, hypoték, životního i neživotního pojištění, investic, rodinných rozpočtů, finanční gramotnosti jako takové.
Mám několik osobních myšlenek a do mé životní filozofie patří:
„Cokoliv děláš, dělej s láskou, konáš-li všechno se správným postojem, dopadne to dokonale a práce je láska, kterou lze vidět.“
Zkušenosti v oboru?
V oboru se pohybuji více než 20 let, počínaje stavebními spořitelnami přes bankovní instituce na našem trhu na pozicích úvěrový poradce, vedoucí úvěrového týmu, produktový specialista, poradce pro privátní klientelu. Nabízím své letité zkušenosti v rámci finančního poradenství, osobní přístup, intenzivní spolupráci a péči o klienty.
Proč spolupracuji právě se společností Bonnet?
Po mnoha nabídkách v rámci mé kariéry z řad makléřských společností, které mě nikdy ničím neoslovily, jsem až díky osobnosti mého manažera Jindřicha Hrdého a naší podobné životní i pracovní vize, rozšířila řady ve společnosti Bonnet /Chytrý Honza.
Našla jsem zde přátelské klima skvěle se rozvíjející společnosti, metodické i vzdělávací zázemí, nabízející neustále rozšiřování znalostí v oboru ve všech směrech, motivaci, ale i zároveň osobní svobodu v podnikání…
NAPIŠTE NÁM VAŠE HODNOCENÍ